TOKARSKI Spółka Jawna z siedzibą w Rumi ul. Tatrzańska 5

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę TOKARSKI Sp. J., jednego z wiodących w Polsce producentów opakowań. W swojej ofercie posiadamy ponad 38 różnych asortymentów opakowań, w tym takie jak: torby reklamowe z nadrukiem, worki foliowe, folia z nadrukiem, opakowania foliowe produktów spożywczych, przemysłowych, higienicznych, worki na śmieci, worki do segregacji odpadów, torby papierowe i inne.
Producent opakowań foliowych, firma TOKARSKI Sp. J., istnieje na rynku od 1977 r. Przez wiele lat była jedną z dwóch firm, istniejących w sektorze prywatnym, produkujących folie z polietylenu.
Potwierdzeniem starań producenta opakowań o znaczącą pozycję na rynku, było wdrożenie w latach 2001/2002 systemu ISO 9002, a w roku 2002 uzyskanie certyfikatu ISO 9002. Dziś przedmiotem działalności firmy jest produkcja w szerokim zakresie opakowań z folii PE i PP. Główny asortyment producenta to opakowania z folii do pieczywa i mleka oraz jego przetworów, folia z nadrukiem, worki foliowe, torby reklamowe.

Opakowania z folii, worki foliowe, folie i torby dla przemysłu, handlu i usług.

Obecnie firma TOKARSKI Sp. J. to czołowy producent opakowań z folii i dostawca worków foliowych samozamykających się po napełnieniu dla przemysłu mleczarskiego. Dużą część produkcji stanowią opakowania z folii do żywności, worki foliowe do pakowania pieczywa, do mrożonek, opakowania foliowe perforowane do warzyw i owoców. Producent opakowań foliowych oferuje także folie z nadrukiem, torby reklamowe zarówno z nadrukiem fleksograficznym, jak i przygotowane do nadruku metodą sitodruku. Firma jest znaczącym dostawcą worków sanitarnych do hurtowni opakowań, zakładów komunalnych i hoteli.

 

Nadruk fleksograficzny (flexo) – folia z nadrukiem

Aby utrzymać wysoką pozycję na rynku opakowaniowym i w dalszym ciągu rozszerzać krąg naszych odbiorców, staramy się sukcesywnie zwiększać gamę naszych produktów i modernizować park maszynowy. W ostatnim czasie wprowadziliśmy nową gałąź wyrobów z polipropylenu, rozszerzenie możliwości nadruku fleksograficznego oraz uruchomiliśmy produkcję folii wielowarstwowej. Nie zapominamy również o aspekcie finansowym prowadzenia firmy. Staramy się tak zarządzać firmą, aby przynosiła ona zysk, nie zaniedbując jednocześnie ciągłego jej rozwoju i jakości produkowanych wyrobów, gdyż zależy nam na odniesieniu długofalowego sukcesu i utrzymaniu wiodącej pozycji w produkcji opakowań z folii.
Naszą dewizą jest szybka, fachowa i miła obsługa. Zapraszając do współpracy, pragniemy zapewnić Państwa o możliwości ustalania indywidualnych cen na produkowane przez nas wyroby, w zależności od ilości i formy płatności.